۰۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۸

بازدید رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد از مرکز «همراه‌ مسجد» انجام شد

بازدید رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد از مرکز «همراه‌ مسجد» انجام شد
حجت‌الاسلام و المسلمین محمدابراهیم، با حضور در ساختمان ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، از مرکز ارتباطات مردمی مساجد کشور (همراه مسجد) بازدید و برای همکاری با آن اعلام آمادگی کرد.
کد خبر: ۵۲۷۳

به گزارش خیمه مگ، حجت‌الاسلام و المسلمین «حسین محمدابراهیم»، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد عصر امروز (شنبه، ۱۹ اسفندماه) با حضور در ساختمان شهید بهشتی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، ضمن دیدار و گفتگو با حجت‌الاسلام و المسلمین «کمال‌الدین خداداده» رئیس این ستاد، از مرکز «همراه مسجد» ویژه ارتباطات مردمی مساجد کشور بازدید کرد.

در ابتدای این بازدید که با همراهی رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور همراه بود؛ کارشناسان مرکز ارتباطات مردمی مساجد کشور به ارائه توضیحاتی در رابطه با کارکردهای این مرکز پرداختند.

در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین محمدابراهیم، ضمن تقدیر از راه‌اندازی سامانه ارتباطات مردمی مساجد کشور، ابراز امیدواری کرد: این مرکز بتواند زمینه اعتمادسازی و تعامل هرچه بیشتر با مردم با محوریت مساجد را فراهم آورد.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد افزود: از همین جا اعلام می‌کنم که ما مشتاقیم و آمادگی داریم که هر ۲۳ ناحیه مرکز پای کار بیایند، در این راستا ما ۲۳ کاربر به شما معرفی می کنیم و من شخصا از این مساله حمایت می کنم، این مساله اهمیت دارد که سامانه ارتباطات مردمی مساجد کشور به مثابه یک پل و معبر عمل کند و ضمن پاسخ به مخاطب او را به مرکز و مجموعه ای که باید هدایت کند.

این گزارش می افزاید: در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین محمدابراهیم، ضمن پاسخ به یکی از تماس‌های دریافتی و گفت وگو با مخاطب، شخصا به پیگیری مطالبات مطرح شده پرداخت و قول مساعدت برای رفع مشکل را داد.

«حمید مشمول» از کارشناسان مرکز همراه مسجد در این بازدید نیز خاطرنشان ساخت: پاسخگویی برخط؛ ارایه مشاوره‌های فرهنگی، هنری، تربیتی و محتوایی؛ مدیریت یکپارچه و هوشمند تماس‌های دریافتی، یکپارچه‌سازی با سامانه بچه‌های مسجد، ایجاد حس اعتماد و بهبود تجربه، از جمله خدمات سامانه ارتباطات مردمی مساجد کشور است که با شعار «همراه مسجد» و شماره تلفن ۸۹۴۰-۰۲۱ در خدمت مردم فعالیت می کند.

خواندنی ها
مطالب بیشتر
توهین کنندگان به قرآن را با عشق متوجه اشتباهشان کنیم

زارعی در «نشان ارادت»:

توهین کنندگان به قرآن را با عشق متوجه اشتباهشان کنیم

خطبهٔ فدکیه محور وحدت

روایت حجت‌الاسلام قنبری‌راد از کتابی که آیت‌الله سیدعزالدین زنجانی نوشت

خطبهٔ فدکیه محور وحدت

در معرفی و تبلیغ دین کجا اشتباه کرده‌ایم؟

در معرفی و تبلیغ دین کجا اشتباه کرده‌ایم؟

از روایت تک ‌بُعدی سیرهٔ فاطمی بپرهیزیم

در گفتگو با بانو مجتهده زهره صفاتی و دکتر مریم معین‌الاسلام عنوان شد

از روایت تک ‌بُعدی سیرهٔ فاطمی بپرهیزیم

خدا می‌خواست دختران فاطمه باشیم

چند روایت خواندنی از زنان تازه‌مسلمانی که به حضرت‌ زهرا(س) و حجاب فاطمی‌ ارادت دارند

خدا می‌خواست دختران فاطمه باشیم